Informatyka i Ekonometria Gr 3

Opis forum


#1 2007-10-04 14:12:17

grzesiekd

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 5
Punktów :   

Pierwsze wrażenie

Co do grupy może później narazie większość wydaje się powiedzmy speszona i szuka schronienia w mini grupach więc wiele nie da się powiedzieć

Offline

 

#2 2007-10-04 15:45:38

grzesiekd

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

Może jestem dziwny ale grono mi wybitnie nie lezy. To tylko pomysł i wcale nie powiedziałem że musi to akurat być nasze forum ale z doświadczenia wiem że forum jest czasami wręcz niezbędne, a z powodu mało zauważalnej aktywności grupy zdecydowałem się osobiście na jego założenie

Offline

 

#3 2007-10-04 17:17:04

kasiak

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

To bardzo dobry pomysł z założeniem forum. Mam nadzieję, że jako grupa zgramy się i będzie nam się razem fajnie studiowało:)

Offline

 

#4 2007-10-04 18:36:18

Litka

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

Niby jestem z grupy 4, ale może mnie tak trochę przygarniecie:P Nasza grupa jeszcze się aż tak bardzo nie zorganizowała, żeby stworzyć forum, ale kto wie, może kiedyś nadejdzie ten piękny dzień. A tymczasem póki jeszcze mnie nie wywaliliście to podzielę się swoją opinią: jest nie najgorzej, ale fakt, że musimy próbować sie jakoś razem w grupie integrować. Myślę, że godzinne przerwy pomiędzy zajęciami, które mamy w niektóre dni powinny być jakoś wykorzystane. Przeciwna jednak jestem piciu % pomiędzy zajęciami, więc musimy sie ograniczyć do wspólnego śniadania i herbatki=] Pozdro!

Offline

 

#5 2007-10-04 21:29:54

Litka

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

hmmm... zupełnie jak w liceum, tylko teraz ponad 50-ciu chłopa (też mi podjadali kanapki:|)=] no cóż dzako, każdy (chyba) ma jakieś swoje zasady, ale jeśli zajdzie taka potrzeba i będę miała dzień dobroci to bardzo chętnie podzielę się swoją kanapką (o ile będę ją miała, bo póki co sama rzadko ją miewam, gdyż mamusia została w innym mieście:D). A jeśli chodzi o grono, to rzeczywiście PRAWIE wszyscy mają, ale ja nie;/

Offline

 

#6 2007-10-05 13:48:37

grzesiekd

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

no to jest nas dwoje bo ja grona też nie używam i nie mam tam konta a kanapki mam prawie zawsze bo moja słodka dziewczyna robi mi codziennie na zajęcia ale nie mam zamiaru sie nimi dzielić

Offline

 

#7 2007-10-07 22:35:18

Litka

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenie

No i jeszcze czego.... No grzesiekd... tylko pozazdrościć takiej osoby. Jak ty to zrobiłeś, ze dała się w coś takiego wkopać??? Obiecuję, że jak już będę miała ten nadmiar kanapek to na 100% sie z kimś podziele:D Jeśli chodzi o herbatę, to przed wyjściem z mieszkania jeszcze mi sie chyba nie zdażyło zdążyć ją wypić, a co dopiero gorącą...
PS. A skąd ja miałabym wziąc ten termos. Nie wmówisz mi, że ty takowy posiadasz w warszawie???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.invinoveritas.pun.pl www.wip-air.pun.pl www.wojsko.pun.pl